Pasaulyje pernelyg daug istorijų, kurios prasideda entuziastingai ir baigiasi tyliai. Per daug bandymų sekti paskui savo svajonę ir jos neįgyvendinti ne dėl to, kad nedirbote, buvote nekompetetingi ar be asmeninio žavesio. Kad ir kiek pastangų beįdėtumėte, dažnai trūksta vieno iš pagrindinių elementų – žodžio „kaip“.

„Kaip“ – tai yra verslumas, kurio jūs niekur nesimokėte

Verslumas dažnai tampa antraeiliu dalyku, nes didžiausias dėmesys skiriamas profesinių įgūdžių tobulinimui ir patirties kaupimui. Požiūrį į tai, kas yra verslumas, neretai apriboja mūsų asmeninės savybės: nepasitikėjimas savimi, nepakankamumas, savęs nuvertinimas.

“Tai ne man, aš neturiu verslinininko gyslelės,kaip nors intuityviai išsisuksiu.”

Taip dažnai teisinasi ir jaunas, ir patyręs, ir turintis meistro vardą.

Toks požiūris yra klaida, kuri kainuoja jūsų svajonę, atima laisvalaikį, išvargina iki perdegimo, įkalina tarp ribų, kurias sau nusistatėte.

Verslumas išmokstamas

Jis daug paprastesnis, kai šalia yra žmogus, kompetetingas versle ir puikiai išmanantis vidinę virtuvę, kurioje dirba grožio meistrai ar kiti solo verslo savininkai. Kai atsižvelgiama į jūsų situaciją, įsigilinama į jūsų asmenybę, suteikiamas palaikymas, verslumas tampa įrankiu, kurį naudojate savo tikslams pasiekti.

Aš pati tai ne kartą patyriau. Daug kartų mačiau, kaip jis suteikia gerą startą, paskatina proveržį ar padeda dirbti mažiau, bet uždirbti daugiau. Kodėl tai įvyksta? Nes sužinoję „kaip“, jūs ryžtingai tai taikote ir patiriate, kaip dingsta baimės, nežinia, nepasitikėjimas, kurie niekada ir nebuvo jūsų.

Apie mane

Vilija Šeputienė – grožio srityje gerai žinoma mentorė, kuri įkvėpė daugybę grožio specialisčių ir suteikė veržlumą jų veikloje skatinančius įrankius. Aktyvi mokymų ir renginių organizatorė, kurios mokymai įžvalgiai papildyti verslumo temomis. Patyrusi kosmetologė, kuri pataria ir moko ne iš knygų, o iš savo gyvenimo ir darbo praktikos. Aiškiai, konkrečiai, kryptingai.

Jūsų svajones ji padeda paversti suplanuotais žingsniais link tikslo. Abejones pakeičia į žinias, kurios suteikia didesnio pasitikėjimo savimi ir savo sprendimais. Jūsų neryžtingumą, klaidų virtinę, reikiamų įgūdžių stoką pakviečia į mentorystės kelionę, iš kurios išeinate kaip asmenybė, kuri žino, ko nori ir kaip tai pasiekti. Rutiną darbe ir kasdieniniame gyvenime, netenkinančias situacijas, su kuriomis galbūt jau susitaikėte, išsklaido su „Mastermind“ bendraminčių grupe ir gyvenimą keičiančio proveržio. Kad ir kokią paslaugą išbandytumėte, susitikimas su Vilija Šeputiene bus palydėtas įspūdingų pokyčių!

Paslaugos

Mentorystė

Tai kelionė su savo mentoriumi, kuris iš nežinios ir pasimetimo labirinto parodo aiškią kryptį į priekį. Mentorystė skirta tiems, kurie savo veikloje siekia didelių pokyčių. Jei atrodo, kad daug dirbate, išbandote skirtingus būdus, kaip padaryti geriau, bet rezultatai nedžiugina, mentorius parodo jūsų situaciją kaip ant delno. Kartu jūs išsigryninsite strategiją, išsikelsite tikslus, nusistatysite kryptį. Neturėkite iliuzijų. Viską darysite pats. Jūsų varomąją jėga taps jūsų pačių energija, pakurstoma mentoriaus palaikymo ir patarimų.

„Mastermind“ grupė

Itin efektyvus būdas aktyviems žmonėms patirti proveržį ir mokytis sulaukiant nuolatinio kitų palaikymo. Šis pasaulyje populiarus ugdymo būdas padeda atrasti motyvaciją, sustiprinti strategijos kūrimo, tikslų išsikėlimo, planavimo įgūdžius ir išmoko, kaip visa tai panaudoti aktyviam veikimui. Su nauja kokybe ir energija patirsite, kad yra verslumas, suteikiantis visiškai kitas galimybes. „Mastermind“  – tai nauji kontaktai, įgyvendinti tikslai ir platesnis matymas.

Verslo konsultacija

Individuali konsultacija svarbia tema, kuri stabdo jūsų veiklos vystymąsi. Kaip vystyti asmeninį prekės ženklą, kokią mokestinę sistemą pasirinkti ar kaip nustatyti savo kainodarą – tik kelios iš svarbių temų, apie kurias galite daug sužinoti. Išsamiai, pritaikant prie asmeninės jūsų situacijos, atsakant į visus klausimus. Tai pigesnė ir efektyvesnė alternatyva gausioje mokymų bei kursų rinkoje.

Auksinis atsakymas

Tai aiškus atsakymas į konkretų klausimą. Esate pasimetęs? Trūksta žinių? Girdite skirtingas nuomones, tad sunku apsispręsti? Į klausimus, susijusius su verslu bei išsilavinimu grožio srityje, atsakys patyręs profesionalas. Greitai, aiškiai, išsamiai – kad jūsų energija ir laikas būtų skirti svajonių siekimui, o ne beverčiam blaškymuisi.

Mokymai / kursai

Įvairios paskirties mokymai arba kursai, kuriuos veda Vilija Šeputienė. Daugiau nei 15 m. darba kosmetologijos ir visažo srityse, sukaupta dėstytojavimo, dalyvavimo ir teisėjavimo visažo / antakių konkursuose patirtis skatina dalintis savo žiniomis. Vilijos Šeputienės vedami mokymai visada papildomi su verslumu susijusia informacija, todėl yra populiarūs ir sulaukia gerų atsiliepimų.

Sėkmės istorijos

Jūsų įkvėpimui ir paraginimui veikti – tikros istorijos, kurios parodo, jog verslumas ir grožio meistrai ar bet kokios kitos srities solo verslų savininkai yra dvi viena kitą papildančios sritys. Kreiptis, priimti ir taikyti – tokią žinutę siunčia žmonės, kurie pasinaudojo Vilijos Šeputienės pagalba, kad atsiskleistų tai, kas, pasirodo, visada buvo jų viduje!

DOVANA!

Prenumeruok “Grožio Verlso formulė” naujienlaiškį
ir gauk dovanų 12 žingsnių verslumo planavimo gidą.