Mentorystė

Esate grožio meistras (-ė) ir vienas vykdote savo veiklą? Pats rūpinatės viskuo, pradedant reklama, klientų registracija, produktų užsakymu ir baigiant patalpų sutvarkymu, klientų atsiliepimų rinkimu? Ir visa tai darote iš pajautimo ar bendro supratimo?

O gal esate grožio salono vadovas, ant kurio pečių – ne tik buitiniai klausimai (kava, kriauklės, lemputės), bet ir personalo valdymas, dokumentacijos tvarkymas, salono vardo viešinimas?

Ar tiesiog priskiriate save solo verslui, kur visi darbai ir procesai yra tik jūsų rankose?

Nesvarbu, kurią poziciją užimate. Kiekvienoje iš jų yra klausimų, į kuriuos nerandame atsakymų, situacijų, kuriose užstrigome ir nustojome veikti, o gal net finansų valdymo problemų, įsipareigojimų, kurie slegia ir neneša jokios naudos. Tuomet kyla daug abejonių, kartais norisi viską mesti ir eiti į samdomą darbą, kur bus viskuo pasirūpinta. Tik giliai viduje rusena sena jūsų svajonė. Jei atpažinote save, tuomet jums ranką gali ištiesti mentorius.

Mentorius sutiprins jūsų veiklą ir atras problemų taškus. Kartu išgryninsite naujus sprendimus, susidarysite veiklos strategijos žingsnius ir žengdami tvirtus žingsnius pradėsite savo kelionę.

Mentorystė – kaip vyksta ši kelionė?

  • Visų pirma trumpas pokalbis telefonu (apie 15 min.), kurio metu mentorius įsitikins, ar šiuo metu ši paslauga jums reikalingiausia, o gal pakaks 1-1,5 val. verslo konsultacijos. Šis pokalbis bus kupinas klausimų, pagal kuriuos mentorius matys pradžios starto liniją ir paruoš jums individualizuotą klausimyną faktams bei situacijai įvertinti. Po to suderinsite kito susitikimo laiką (gyvai, nuotoliniu būdu per „Zoom“ ar kitą platformą).
  • Klausimyną reikės užpildyti iki susitikimo sesijos, kad mentorius galėtų įsigilinti į jūsų problematiką, atlikti socialinių kanalų, kainodaros ir kitą reikalingą auditą.
  • Susitikimo gyvai ar per nuotolį metu išsikelsite 2-3 prioritetinius klausimus ir susidėliosite aiškią strategiją jiems spręsti. Metinėje veiklos strategijoje pagal veiklos kryptis ir finansinius planus sukursite veiksmų planą, aiškų žemėlapį, ką planuojate įgyvendinti kas ketvirtį ir kas mėnesį.

Mentorystė – kiek trunka ši kelionė?

Pirmoji sesija su mentore Vilija Šeputiene skirta analizei ir naujai veiklos strategijai sukurti, kai pasirenkamos 2-3 prioritetinės sritys. Po šios sesijos turėsite aiškų veiksmų planą, nuo ko pradėti.

Pirmoji sesija kupina naujos informacijos, tad trunka 3-4 valandas. Tai pamatas jūsų naujam veiklos etapui (proveržiui ar atgimimui). Kartais pakanka vien šios sesijos, kad jūsų veikla pereitų į sekantį etapą.

Vėliau pagal jūsų poreikius susitikimai vyksta kas 1-2 mėn., kurių trukmė – 1-1.5 val. Jie reikalingi tolimesniam nuosekliam augimui. Bus tokių klausimų ir žingsnių, kuriuos padarysite jau pirmąją dieną, o kiti gali užtrukti, pristabdyti ar pasirodyti per sudėtingi. Taigi kitų sesijų metu ieškome ne tik priežasčių, kodėl vieni ar kiti žingsniai dar neįvyko, bet ir kaip šiuos etapus palengvinti ar net naujai sudėlioti.

Ši kelionė neturi apibrėžto laiko ar finansinio įpareigojimo. Juk kiekvienas veiklą vysto savu tempu, pagal savas galimybes. Praktika rodo, jog tam, kad išmoktumėte strategijos kūrimo ir planavimo, proaktyvaus veikimo bei galimybių matymo, mentorius su jumis nuosekliai turi dirbti maždaug pusmetį. Vėliau mentorystė gali vykti pagal poreikį arba metų pradžioje surengiama sesija 12 mėnesių strategijos kūrimui. Šios strategijos itin populiarios, tad tokių sesijų vietų kiekis yra ribotas.

Kaip vyksta metinė veiklos strategija?

Ar kada pagalvojote, kokia yra metinės veiklos strategijos vertė? Juk dažnai vystydami veiklą tik daugmaž įsivaizduojame, kas ir kaip turėtų būti, tačiau nuosekliai to neišgryniname. Neįvertinus galimybių, grėsmių ir poreikių, sukuriame perpus mažiau vertės nei galėtume tai padaryti su aiškiu veiksmų planu ir apskaičiuotais strateginiais žingsniais.

Ar norėtumėte turėti žemėlapį, kuriame matytumėte aiškius veiksmus ir visą kelionę nuo taško A iki taško B?

Šiam siekiui įgyvendinti jums padės mentorystė kartu su Vilija Šeputiene. Užtenka vienos sesijos, kad susikurtumėte metinės veiklos strategiją, kai veiksmų planas – aiškus kaip ant delno.

Metinės veiklos strategijos nauda jums – tai aktualiausios strategijos gairės, kai turėsite:

  • aiškų finansinį planą (pajamos ir išlaidos),
  • komunikacijos ir rinkodaros strategiją,
  • pardavimų (paslaugų ar produktų) auginimo galimybes,
  • ekspertinės veiklos vystymą.

Kiekvienas verslininkas daro metų planavimo sesijas, kuriose visa komanda dėlioja aiškius raktinius veiksmus, motyvacijos gaires, finansus ir kitus įmonės augimo rodiklius. Metas ir grožio sektoriui bei solo verslams pradėti veikti profesionaliai ir atsakingai. Juk kiekvienas norime pasiekti savo išsikeltus tikslus.

Mentorystė su Vilija Šeputiene ir jos individualios sesijos suteiks jums aiškumo, padės priimti tinkamus sprendimus, išmokys proaktyviai veikti, planuoti, kurti veiksmų strategijas. Taip jūsų viduje gims vidinė ramybė, žinojimas, ką po ko darote, finansinis stabilumas bei augimas. Ši kelionė – tai tiltas į aukštesnio lygio verslą ar naują veiklos vystymo etapą. Mentorius jums parodys kelią ir atvers naujas galimybes!

Norite sužinoti, koks yra kitas verslumo ir savęs ugdymo metodas bei kuo jis skiriasi nuo mentorystės? Paskaitykite apie „Mastermind“.

Registruokitės arba užduokite klausimą

Kitos paslaugos: