Mokymai grožio salonams

Grožio salonuose vis populiarėja ir auga poreikis klientus aptarnauti pagal išgrynintą bendrą standartą. Čia vystomi pardavimai ir vykdomi bendri projektai. Tam reikalingas ne tik komandinis darbas, bet ir papildomos žinios bei strategija. Grožio meistrai yra puikūs savo srities profesionalai, o aptarnavimo, pardavimų ir tinklaveikos tenka mokytis papildomai. Visa tai galima padaryti įtraukiančiai, įkvepiančiai ir struktūruotai pagal individualų grožio salono poreikį kartu su lektore Vilija Šeputiene.

Anot Vilijos, didžiausia šių mokymų vertė yra atliepti individualų grožio salono poreikį atsižvelgiant į konkrečiam salonui aktualiausias temas ir probleminius taškus, nei pateikti standartizuotą mokymų programą.

Mokymai grožio salonams – kaip jie vyksta?

Trumpo pokalbio metu išsiaiškinamas pagrindinių temų poreikis ir mokymų apimtis (1, 2 ar 3 val. ar mokymų ciklas), formatas (gyvai ir nuotoliniu būdu), ar šie mokymai bus susirinkimo, renginio dalis ar vien tik išsamūs mokymai.

Po pokalbio salono vadovui ar atsakingam asmeniui pateikiamas klausimynas situacijai išgryninti bei faktams įvertinti.

Mokymai grožio salonams vyksta iš anksto susitartos dienos metu, o jų metu išgirsite svarbią teorinę dalį, vedamos diskusijos, skatinama susikurti veiksmų planą, dalyviai gauna metodinę paskaitos medžiagą (atspausdintą arba PDF formatu).

Mokymai grožio salonams – galimos temos ar jų kombinacijos:

  • paslaugų ir produktų pardavimai,
  • kainodara ir lojalumo sistemos,
  • kliento aptarnavimo kelionė,
  • tinklaveika ir kolaboracijos grožio versle,
  • veiklos planavimas ir strategija,
  • asmeninio prekės ženklo pozicionavimas,
  • konfliktų sprendimas,
  • „rebooking‘as“, jo nauda, integracija ir kt.

Pagal numatytą mokymų trukmę ir nusakytą grožio salono veiklos situaciją Vilija Šeputienė gali parengti jūsų poreikį atliepiančią ir individualizuotą mokymų programą.

Mokymai grožio salonams – tai puikus būdas auginti kolektyvinę dvasią ir tobulėti kartu su kolegomis. Tokie mokymai suartina, sustiprinta bendrystę, augina bendras idėjas, skatina jų įgyvendinimą taip kuriant tiek savo asmeninę, tiek bendrą salono vertę.

Jei dar nežinote, kokių temų mokymus norėtumėte išklausyti, susisiekite su Vilija Šeputiene, kuri praktiškai patikrintais metodais padės išsigryninti jūsų poreikį, suras jums tinkamą mokymų formatą ir pateiks keletą įgyvendinimo idėjų.

Mokymų grožio salonams kaina priklauso nuo laiko ir vietos (200-500 Eur).

Norite sužinoti, kiek kainuotų mokymai jūsų salonui, susisiekite!

Norite sužinoti daugiau informacijos apie mokymų lektorę Viliją Šeputienę? Spauskite ant „Apie mane“!

Registruokitės arba užduokite klausimą

Kitos paslaugos: