Kainodaros auditas

Kainodara – tai viena populiariausių konsultacijų, kuri aktuali kiekvienam paslaugas teikiančiam grožio meistrui, salono vadovui ir solo verslui.

Ar žinojote, jog kainodara yra tolygi savivertei? Tačiau kaip tą savivertę apskaičiuoti? Kaip save įkainoti ir kaip visą šią vertę išreikšti?

Kas yra kainodara, kaip ją sudaryti, į ką reikia atkreipti dėmesį, ar yra kainodaros taisyklės ir kokios jos – apie visa tai ir dar daugiau jums padės sužinoti, susigaudyti ir įgyvendinti grožio srities ir solo verslo edukatorė Vilija Šeputienė.

Kaip vyksta kainodaros konsultacija?

 • Trumpo skambučio metu (15 min.) Vilija Šeputienė užduos klausimus, susijusius su vykdoma veikla, ir parengs jums individualizuotą klausimyną.
 • Raštu turėsite pateikti savo paslaugų kainas, savikainas ir kitus reikalingus faktus, kurių reikia jūsų veiklos ir augimo taško įvertinimui.
 • Konsultacijos metu (ji gali vykti gyvai ar nuotoliniu būdu) per 1-1.5 val išsigryninsite aiškų veiksmų planą ir strategiją savo paslaugų kainodaroje.

Kainodaros auditas – ko išmoksite šios konsultacijos metu?

 • Kas yra kainodaros anatomija, kokie yra aiškūs įverčiai, kurie sudaro jūsų paslaugos kainą. Turint tokias žinias, jums visada bus aiškūs stabilūs ir kintamieji kainų rodikliai.
 • Gebėsite paskaičiuoti norimo atlyginimo ir paslaugos kainos ribas, leidžiančias augti ir tobulėti.
 • Išmoksite valdyti pinigų srautus ir žinosite finansinių galimybių ribas.

Tad jei norite pakelti kainas, tačiau nežinote, kaip tai padaryti ir kiek pabranginti paslaugas, jums itin svarbu suprasti, kas yra kainodara. Tai padaryti padės kainodaros audito konsultacija. Vilija Šeputienė išmokys skaičiuoti pinigus ir įkvėps jus kainos augimui!

Drąsiai pažadame, kad ši investicija atsipirks po pirmųjų klientų ir sukurs ilgalaikę vertę jūsų veikloje. Norite tuo įsitikinti? Tiesiog atlikite šį greitą pratimą.

 1. Suskaičiuokite, kiek per mėnesį atliekate paslaugų.
 2. Dabar įsivaizduokite, kad kiekvieną paslaugą pabranginote 5 Eur ir padauginkite paslaugų skaičių iš 5.
 3. Kiek gavote? Gautas skaičius – tai naujas jūsų mėnesio priedas prie atlyginimo!
 4. Padauginkite mėnesio priedą iš tiek mėnesių, kiek dirbate per metus (nepamirškite išskaičiuoti atostogų ar vieną kitą savaitę nenumatytiems atvejams). Taigi koks jūsų priedas per metus?
 5. O kokį skaičių gautumėte, jei paslaugą pabrangintumėte 10 Eur?


Įdomu? Registruokitės į kainodaros audito konsultaciją ir sužinokite, ką ir kaip padaryti, kad šis priedas būtų jūsų rankose!

Konsultacijos kaina priklauso nuo jai skirto laiko (1 val. – 70 Eur + PVM).

Ieškote išsamių ir tik jums pritaikytų mokymų sau ir / visam kolektyvui? Paskaitykite apie kitą paslaugą – mokymai grožio salonams!

Registruokitės arba užduokite klausimą

Kitos paslaugos: