Auksinis atsakymas

Ar esate turėję tokią situaciją, kai reikia čia ir dabar priimti svarbų sprendimą, tačiau jūs abejojate, norite pasitarti su žmogumi, kuriuo pasitikite, bet nedrįstate jo trukdyti? Konsultacija, kuri trunka valandą, jums nereikalinga, nes rūpi vienas svarbus klausimas.

Vilija Šeputienė jau dešimtims grožio meistrų pasiūlė puikią išeitį – trumpąją 15 minučių vieno klausimo konsultaciją. Jos metu vyksta abipusiai mainai: Vilija Šeputienė 1-2 d. bėgyje skiria jums laiką, o jūs čia ir dabar gaunate išsamų individualizuotą atsakymą.

„Auksinis atsakymas“ – jūsų greitoji konsultacija. Kaip ji veikia?

„Auksinis atsakymas“ gimė iš realios gyvenimiškos situacijos, kai Vilija Šeputienė sulaukė vienos merginos skambučio. Nusprendusi kelti kvalifikaciją grožio sektoriuje, ji niekaip negalėjo apsispręsti, į kurią kosmetologijos mokymo įtaigą stoti: į tą, kurioje per pakankamai trumpą laiką įgis profesinį išsilavinimą, ar į tą, kur reikės dvigubai ilgiau studijuoti, tačiau gaus aukštąjį išsilavinimą?

Žinoma, minėta mergina jau buvo paklaususi aplinkinių patarimo. Kiekvienas savo aplinkoje dažnai randame „patarėjų“, kurie neturi išsamių žinių apie bendrąją kompetencijų sistemą, veiklos vystymo galimybes ir įstatyminę bazę. Taigi šiai merginai draugė jau buvo įrodžiusi, kad neverta stoti į kolegiją, kad jai tikrai pakaks profesinio išsilavinimo, kurį įgis per dvigubai trumpesnį laiką.

Konsultacija, kuri įvyko telefonu, susidėjo iš tikslingų Vilijos Šeputienės užduotų klausimų: kokia šios merginos veiklos vizija, kokias paslaugas ji nori teikti, kaip įsivaizduoja savo veiklą po 5 ir po 10 metų? Iš gautų atsakymų buvo akivaizdu, jog profesinis išsilavinimas apribos merginos veiklos galimybes. Taip vos per keletą minučių būsima grožio meistrė išgirdo aiškius atsakymus, koks išsilavinimas jai reikalingas norint teikti norimas paslaugas ir kokios šiuo metu yra ruošiamos įstatymų pataisos minėtoje srityje.

Ši konsultacija merginai tapo tikru auksiniu atsakymu, kai, pradėjusi studijuoti, ji susidėliojo  aiškią savo veiklos viziją. Vilija Šeputienė sulaukė merginos apsilankymo ir padėkos dovanų, nes studijos padėjo jai galutinai įvertinti gautą naudą – be šios konsultacijos ji būtų pasirinkusi netinkamą karjeros kryptį.

„Auksinis atsakymas“ jums gali būti greitas veiklos vystymo ir tobulėjimo raktas, atrakinantis uždarytas duris. Kai reikia priimti sprendimą, gauti atsakymą, išgirsti šioje srityje patyrusio ir patikimo žmogaus nuomonę, jūs galite tai padaryti registruodamiesi greitajai konsultacijai.

Konsultacija „Auksinis atsakymas“ su Vilija Šeputiene trunka 15 min., kaina – 19 Eur + PVM.

Jums trūksta konkrečių žinių, patarimų iš patyrusio profesionalo ir individualaus dėmesio?  Tuomet jums reikalinga verslo konsultacija

Registruokitės arba užduokite klausimą

Kitos paslaugos: